Univerzálne liatinové kotly na pelety drevo a uhlie

Liatinové teplovodné kotly na pevné palivo a pelety ATTACK FD BIOHEAT, ATTACK FD PELLET a ATTACK FD AUTOMAT sú  moderným  zdrojom  tepla  s novou  konštrukciou liatinového  výmenníka  kde  predpísaným  palivom  je  čierne uhlie, koks alebo drevo a pri zabudovaní nerezového horáka na  drevné  pelety  vzniká  jednoduchý  kombinovaný  kotol  na  pevné palivo  a peletky.  Kotol  je  určený  na  vykurovanie  bytov  a rodinných domov.FD Modifikovany

Modifikácie

  • ATTACK FD PELLET je moderný zdroj tepla s novou konštrukciou liatinového výmenníka kde predpísaným palivom je čierne uhlie, koks alebo drevo a pri zabudovaní plne automatického nerezového horáka na drevné pelety s možnosťou nastavenia výkonu v rozsahu 8 – 30 kW s automatickým čistením roštu, automatickým štartom a ukončením procesu horenia do liatinového telesa FD, vzniká jednoduchý kombinovaný kotol na pevné palivo a peletky. Kotol je určený na vykurovanie bytov a rodinných domov. Účinnosť kotla dosahuje 87%. Vysoký komfort prestavuje automatické čistenie roštu nastaviteľné v závislosti od kvality použitých peliet.
  • ATTACK FD BIOHEAT s novou konštrukciou liatinového výmenníka takisto predstavuje moderný zdroj tepla. Predpísaným palivom je čierne uhlie, koks alebo drevo a pri zabudovaní nerezového horáka BIOHEAT na drevné pelety s možnosťou nastavenia výkonu v rozsahu 6 – 25 kW s jednoduchým čistením roštu. Účinnosť kotla pri menovitom výkone dosahuje 87%. Kruhová spaľovacia komora zabezpečuje nízke prevádzkové emisie a vysokú účinnosť spaľovania s jednoduchým čistením roštu.
   
Zobrazený počet: 244896
Zoradiť podľa výkonu: výkon Zoradiť podľa objemu: výkon
Spôsob zobrazenia: S obrázkamiTabuľka s obrázkami
Produkty
Zákaznícky servis
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o
Zákaznícky servis
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o
SVET ATTACK, s.r.o