Kotly ATTACK - výrobca tepelnej techniky, kotly na drevo, pelety, plyn a elektrinu

Ponuka práce

Spoločnosť ATTACK, s.r.o. si uvedomuje, že jej úspech závisí od ľudí, ktorí v nej pracujú. Venujeme pozornosť získavaniu kvalitných nových zamestnancov.

Ak chcete aj vy uplatniť svoj potenciál a schopnosti, dosiahnuť osobnostný a profesionálny rozvoj, kontaktujte naše personálne oddelenie.

Spoločnosť ATTACK, s.r.o. z dôvodu rozširovania výroby vo Vrútkach prijíma do pracovného pomeru nasledovné profesie:

Miesto práce: Dielenská Kružná 5020, 038 61 Vrútky
Termín nástupu: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Zvárač CO2

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
* ZVÁRAČ CO2
Požiadavky - znalosť zvárania metódou Z-M1, platný zváračský preukaz, nutnosť ovládania čítania technickej dokumentácie, dobrý zdravotný stav.
Iné výhody
Získate prácu, v slovenskej spoločnosti s odbytom produktov do viac ako 46 krajín sveta.
Okrem toho u nás nájdete:
- individuálne ohodnotenie              - mesačné prémie
- bohatý sociálny program                - príspevok na stravovanie zamestnancov
- a ďalšie
Požiadavky:  vyučený resp. USO strojárskeho zamerania, manuálna zručnosť
Životopis posielajte:
e-mailom: kucka@attack.sk
alebo poštou: ATTACK, s.r.o., P.O.Box 39,Vrútky 038 61
Kontaktná osoba:  Dušan Kucka, Tel.: 0918 246 484, 043/4003 127
www.attack.sk

Ďakujeme za prejavený záujem o pracovnú pozíciu.

Zaslaním životopisu v zmysle zákona o ochrane osobných údajov  dávate súhlas na spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov v databáze spoločnosti ATTACK, s.r.o. Zároveň potvrdzujete, že informácie, ktoré ste uviedli, sú pravdivé.

Produkty
Zákaznícky servis
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o
Predajňa