[OCENENIE ZA NAJLEPŠÍ SLOVENSKÝ VÝROBOK ROKU 2019]

Vážení priatelia,

spoločnosť ATTACK, s.r.o. sa začiatkom februára zúčastnila výstavy AQUATHERM v Nitre, ktorú tento rok navštívilo 14 916 návštevníkov.

Súčasťou tejto výstavy bolo aj vyhodnotenie najlepšieho slovenského výrobku za rok 2019 od Slovenskej spoločnosti pre techniku prostredia ZSVTS, kde odborná komisia vybrala najlepší produkt spomedzi  viacero skvelých slovenských výrobkov.

[Pozvánka na výstavu Aquatherm Nitra 2019]

Vážení zákazníci, obchodní partneri!

Pozývame Vás na medzinárodnú výstavu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky - Aquatherm Nitra  2019, na ktorom budú prezentované aj výrobky spoločnosti ATTACK, s.r.o.

[ZELENÁ DOMÁCNOSTIAM 2018]

Národný projekt Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry Zelená domácnostiam je súčasťou Operačného programu Kvalita životného prostredia. Cieľom projektu je zabezpečiť podporu pre inštaláciu malých zariadení na využívanie OZE s celkovým inštalovaným výkonom 55 MW, vďaka čomu bude nahradená energia, na výrobu ktorej by bolo inak potrebné využiť fosílne palivá.

[Školenia servisných partnerov 2018]

Spoločnosť ATTACK, s. r. o. neustále napreduje vo vývoji nových technológií v oblasti tepelnej techniky. Technológie sa každým dňom menia, vylepšujú a napredujú. My taktiež neustále pracujeme na nových výrobkoch a vylepšeniach. Preto sme opäť aj v roku 2018 pre našich servisných partnerov zorganizovali školenia, kde sa dozvedeli všetky potrebné informácie o novinkách.

[Absolvované výstavy v roku 2018]

Naša spoločnosť ATTACK, s.r.o. sa v roku 2018 zúčastnila mnohých medzinárodných výstav, na ktorých úspešne prezentovala svoje výrobky.

ATTACK, s. r. o. – európsky výrobca, exportujúci do celého sveta. Spoločnosť ATTACK, s. r. o. je najväčší slovenský výrobca tepelnej techniky. S výrobou započal v roku 1995 so stacionárnymi kotlami a postupne rozširoval svoju výrobu na dnešnú úroveň, kedy vyrába široký sortiment nástenných kondenzačných a nástenných atmosférických kotlov, stacionárnych kotlov, splyňovacích kotlov, kotlov na pelety, kotlov na pevné palivo a zásobníkov TÚV.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o.
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o.
SVET ATTACK, s.r.o.