[ZELENÁ DOMÁCNOSTIAM 2018]

Národný projekt Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry Zelená domácnostiam je súčasťou Operačného programu Kvalita životného prostredia. Cieľom projektu je zabezpečiť podporu pre inštaláciu malých zariadení na využívanie OZE s celkovým inštalovaným výkonom 55 MW, vďaka čomu bude nahradená energia, na výrobu ktorej by bolo inak potrebné využiť fosílne palivá.

[Školenia servisných partnerov 2018]

Spoločnosť ATTACK s.r.o. neustále napreduje vo vývoji nových technológií v oblasti tepelnej techniky. Technológie sa každým dňom menia, vylepšujú a napredujú. My taktiež neustále pracujeme na nových výrobkoch a vylepšeniach. A preto Vás, našich servisných partnerov srdečne pozývame na ATTACK školenia, kde sa dozviete všetko o novinkách pre rok 2018. 

[Pozvánka na výstavy 2018]

Vážení priatelia, zákazníci,
dovoľujeme si Vás pozvať na medzinárodné výstavy, na ktorých sa zúčasní naša spoločnosť ATTACK, s.r.o. so svojimi výrobkami v roku 2018.

[OCENENIE ZA NAJLEPŠÍ EXPONÁT]

OLTRE LA CLASSE A MCE MILANO

Pri príležitosti konania 40. ročníka jedného z najväčších medzinárodných veľtrhov vykurovacej techniky v Európe MCE - MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT v Miláne, spoločnosť ATTACK, s. r. o. prezentovala svoje výrobky a novinky pre rok 2016 a ako jednou z noviniek bol predstavený inovatívny splyňovací kotol  ATTACK 25 SLX Lambda Touch, ktorý získal prestížne ocenenie a to OLTRE LA CLASSE A.

[ZLATÁ MEDAILA ZA NAJLEPŠÍ EXPONÁT AQUA-THERM PRAHA]

Pri príležitosti konania medzinárodného odborného veľtrhu vykurovacej techniky AQUATHERM PRAHA bol ako jednou z noviniek bol predstavený inovatívny splyňovací kotol ATTACK 25 SLX Lambda Touch, ktorý získal prestížne ocenenie a to ZLATÚ MEDAILU ZA NAJLEPŠÍ EXPONÁT.

ATTACK, s. r. o. – európsky výrobca, exportujúci do celého sveta. Spoločnosť ATTACK, s. r. o. je najväčší slovenský výrobca tepelnej techniky. S výrobou započal v roku 1995 so stacionárnymi kotlami a postupne rozširoval svoju výrobu na dnešnú úroveň, kedy vyrába široký sortiment nástenných kondenzačných a nástenných atmosférických kotlov, stacionárnych kotlov, splyňovacích kotlov, kotlov na pelety, kotlov na pevné palivo a zásobníkov TÚV.

Produkty
Zákaznícky servis
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o.
Zákaznícky servis
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o.
SVET ATTACK, s.r.o.