[Valčiansky hasiči oslávili 1. máj s novými dresmi od ATTACK-u]

Spoločnosť ATTACK prispieva svojou trochou k rozvoju športu a mladých talentov, inak tomu nebolo ani na 1. mája. Spoločnosť ATTACK je sponzorom Dobrovoľného hasičského zboru Valča, ktorému sme prispeli na novú hasičskú stieračku, ktorá sa bude používať na súťažiach po celom Slovensku.

[Ocenenie Bisnode Selected Premium Company]

Toto ocenenie nám udelila spoločnosť Bisnode, ktorá spolu s partnerom Superbrands udeľuje ocenenia spoločnostiam z rôznych oblastí formou certifikátu Selected Premium Company.

[ZELENÁ DOMÁCNOSTIAM II]

Národný projekt Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry Zelená domácnostiam II je súčasťou Operačného programu Kvalita životného prostredia. Cieľom projektu je zabezpečiť rodinným a bytovým domom podporu pre inštaláciu malých zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie, čo umožní znížiť využívanie fosílnych palív.

[Ekologické nakladanie s elektroodpadmi]

V spoločnosti ATTACK nám záleží na životnom prostredí, a preto zodpovedne pristupujeme aj k jeho ochrane. V celom výrobnom procese sa snažíme minimalizovať zaťaženie na životné prostredie a staráme sa aj o to, aby bolo ekologické aj zhodnotenie starých vykurovacích zariadení.

[Ocenenie za najlepší slovenský výrobok roku 2019]

Spoločnosť ATTACK, s.r.o. sa začiatkom februára zúčastnila výstavy AQUATHERM v Nitre, ktorú tento rok navštívilo 14 916 návštevníkov.
Súčasťou tejto výstavy bolo aj vyhodnotenie najlepšieho slovenského výrobku za rok 2019 od Slovenskej spoločnosti pre techniku prostredia ZSVTS, kde odborná komisia vybrala najlepší produkt spomedzi  viacero skvelých slovenských výrobkov.

ATTACK, s. r. o. – európsky výrobca, exportujúci do celého sveta. Spoločnosť ATTACK, s. r. o. je najväčší slovenský výrobca tepelnej techniky. S výrobou započal v roku 1995 so stacionárnymi kotlami a postupne rozširoval svoju výrobu na dnešnú úroveň, kedy vyrába široký sortiment nástenných kondenzačných a nástenných atmosférických kotlov, stacionárnych kotlov, splyňovacích kotlov, kotlov na pelety, kotlov na pevné palivo a zásobníkov TÚV.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
SVET ATTACK, s.r.o.