[Ocenenie Bisnode Selected Premium Company]

Toto ocenenie nám udelila spoločnosť Bisnode, ktorá spolu s partnerom Superbrands udeľuje ocenenia spoločnostiam z rôznych oblastí formou certifikátu Selected Premium Company.

[Ekologické nakladanie s elektroodpadmi]

V spoločnosti ATTACK nám záleží na životnom prostredí, a preto zodpovedne pristupujeme aj k jeho ochrane. V celom výrobnom procese sa snažíme minimalizovať zaťaženie na životné prostredie a staráme sa aj o to, aby bolo ekologické aj zhodnotenie starých vykurovacích zariadení.

[OCENENIE ZA NAJLEPŠÍ SLOVENSKÝ VÝROBOK ROKU 2019]

Vážení priatelia,

spoločnosť ATTACK, s.r.o. sa začiatkom februára zúčastnila výstavy AQUATHERM v Nitre, ktorú tento rok navštívilo 14 916 návštevníkov.

Súčasťou tejto výstavy bolo aj vyhodnotenie najlepšieho slovenského výrobku za rok 2019 od Slovenskej spoločnosti pre techniku prostredia ZSVTS, kde odborná komisia vybrala najlepší produkt spomedzi  viacero skvelých slovenských výrobkov.

[Pozvánka na výstavu Aquatherm Nitra 2019]

Vážení zákazníci, obchodní partneri!

Pozývame Vás na medzinárodnú výstavu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky - Aquatherm Nitra  2019, na ktorom budú prezentované aj výrobky spoločnosti ATTACK, s.r.o.

[ZELENÁ DOMÁCNOSTIAM 2018]

Národný projekt Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry Zelená domácnostiam je súčasťou Operačného programu Kvalita životného prostredia. Cieľom projektu je zabezpečiť podporu pre inštaláciu malých zariadení na využívanie OZE s celkovým inštalovaným výkonom 55 MW, vďaka čomu bude nahradená energia, na výrobu ktorej by bolo inak potrebné využiť fosílne palivá.

ATTACK, s. r. o. – európsky výrobca, exportujúci do celého sveta. Spoločnosť ATTACK, s. r. o. je najväčší slovenský výrobca tepelnej techniky. S výrobou započal v roku 1995 so stacionárnymi kotlami a postupne rozširoval svoju výrobu na dnešnú úroveň, kedy vyrába široký sortiment nástenných kondenzačných a nástenných atmosférických kotlov, stacionárnych kotlov, splyňovacích kotlov, kotlov na pelety, kotlov na pevné palivo a zásobníkov TÚV.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
SVET ATTACK, s.r.o.