ATTACK 9 E
Príklad inštalácie s kotlom ATTACK

ATTACK 9 E

  • 86% efektivitaModerný dizajn, originálne riešenie, jednoduché ovládanie
  • Nízka hlučnosť, vysoká účinnosť
  • Ekologické spaľovanie
  • Dlhá, takmer neobmedzená životnosť
  • Dvojstupňová regulácia výkonu (PLQ, KLQ, E-aut.)
  • Možnosť pripojenia nadstavby Poloturbo
  • Možnosť pripojenia zásobníka TÚV
  • Plynulá modulácia výkonu (EZ)
  • Vysoká spoľahlivosť, nenáročnosť na údržbu
  • Výhodná cena, kvalitná servisná sieť
Stacionárne plynové liatinové kotly novej generácie ATTACK® EKO, PLQ, KLV , KLQ, E, EZ, P s výkonom 6 – 49,9 kW sú vhodné pre systémy ústredného vykurovania rodinných domov, bytových a nebytových priestorov s možnosťou ohrevu úžitkovej vody v kombinácii so zásobníkom TÚV. Odvod spalín je možné pripojiť do komína alebo pri použití nadstavby ATT ACK SV priamo cez obvodovú stenu do vonkajšieho prostredia.

ATTACK E - Stacionárny liatinový kotol s elektronickým zapaľovaním a ionizačným strážením plameňa. Pevný výkon kotla sa samočinne znižuje, moduluje na znížený výkon kotla 7 °C pred dosiahnutím požadovanej teploty bez straty účinnosti kotla. Výhoda stáleho využitia automatickej modulačnej regulácie výkonu počas prevádzky kotla.

CHARAKTERISTIKA STACIONÁRNYCH KOTLOV ATTACK

Pokiaľ hľadáte kotol s dlhou životnosťou, bezstarostnou prevádzkou a optimálnym výkonom, ponúkame Vám stacionárny liatinový kotol ATTACK®. Stacionárne kotly novej generácie ATT ACK® EKO, PL Q, KLV , KLQ, E, EZ, P sú vhodné pre systémy ústredného vykurovania rodinných domov, bytových a nebytových priestorov s možnosťou ohrevu úžitkovej vody v kombinácii so zásobníkom TÚV.

Môžu byť použité v otvorených aj uzavretých systémoch s núteným obehom vykurovanej vody. Odvod spalín je možné pripojiť do komína alebo pri použití nádstavby ATT ACK SV priamo cez obvodovú stenu do vonkajšieho prostredia. Výrobný program firmy ATTACK® Vám ponúka široký sortiment kotlov s rôznymi výkonmi,reguláciou výkonu a ohrevom teplej úžitkovej vody. Pre realizáciu vyšších tepelných výkonov je možné kaskádové zapojenie viacerých kotlov. Kotly sú plne automaticky ovládané kotlovou reguláciou, alebo priestorovým regulátorom s možnosťou pripojenie nadradenej regulácie.

ATTACK EKO

Stacionárny liatinový kotol s plamienkovým zapaľovaním, termočlánkovým strážením plameňa a odvodom spalín do komína. Kotol pracuje s pevným výkonom. Všetky kotly s odťahom spalín do komína sú vybavené spalinovým termostatom.
Pevný výkon kotla 9 kW
Palivo Zemný plyn 
Tlak plynu pred kotlom 2,0 kPa
Počet článkov 2 ks
Účinnosť 92 %
Regulovateľný výkon PLQ, KLQ - kW
Modulovateľný výkon E, EZ 5 – 9 kW
Spotreba paliva pri max. výkone 1,06 m3/h.
Spotreba paliva pri min. výkone 0,88 m3/h.
Obsah kotla 7 l
Priemer odťahu spalín 85 mm
Max. tlak v kúrení 400 kPa
Teplota kúrenárskej vody 35 – 85 °C
Hmotnosť kotla 73 kg
Pripojenie kúrenia 6/4" G
Priemer núteného odťahu spalín 60 mm
Elektrické napájanie 230 / 50 V/Hz
Stupeň krytia 40 IP
Šírka 365 rnm
Výška 845 rnm
Híbka 525 rnm
Produkty
Zákaznícky servis
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o
Zákaznícky servis
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o
SVET ATTACK, s.r.o