Nabídka práce

Společnost ATTACK, s.r.o. si uvědomuje, že její úspěch závisí na lidech, kteří v ní pracují a proto věnujeme pozornost získávání nových kvalitních zaměstnanců.

Pokud chcete i vy uplatnit svůj potenciál a schopnosti, dosáhnout osobní a profesionální rozvoj, kontaktujte naše personální oddělení.

Pokud Vás naše firemní filozofie zaujala, zašlete Váš strukturovaný životopis s žádostí o zaměstnání na níže uvedené kontaktní údaje.

Elektronicky na emailovou adresu:
honkova@attack.cz

Poštou na adresu:
ATTACK heating CZ, s.r.o.
Cukrovarská 498/13
682 01 Vyškov

Zasláním životopisu podle zákona č.428/2002 S.z. o ochraně osobních údajů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů v databázi společnosti ATTACK, s.r.o. Zároveň potvrzujete, že informace, které jste uvedli, jsou pravdivé.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE NA ČECHY

Náplň práce:

  • pravidelná péče o zákazníky
  • vyhledávání nových zákazníků
  • prakická realizace plánovaného obratu a marže
  • obchodní jednání, účast na veletrzích a výstavách v ČR

Požadujeme:

  • praxe v oboru a prodeji
  • uživatelská znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B
  • schopnost plánovat a organizovat

Nabízíme:

  • stabilní práci, mzda základní + osobní hodnocení
  • služební automobil, notebook, mobil
  • nástup možný ihned

Životopisy zasílejte na e-mail: honkova@attack.cz
Produkty
Zákaznický servis
Prodejna
SVĚT ATTACK, s.r.o
Prodejna