Kombinovaný splyňovací kotol na drevo a pelety ATTACK DPX COMBI PelletKombinovaný splyňovací kotol na drevo a pelety ATTACK DPX COMBI Pellet je moderný kotol s vysokoúčinným rúrovým výmenníkom. Je určený na splyňovanie dreva a pri zabudovaní plne automatického nerezového horáka umožňuje automatické spaľovanie peliet. Kotly sú určené pre úsporné a ekologicky šetrné vykurovanie rodinných domov, chatiek, malých prevádzok, dielní a podobných objektov.

Výhoda kombinovaného splyňovacieho kotla

Kotol ATTACK SLX COMBI Pellet je možné veľmi jednoducho prestaviť zo splyňovacieho kotla na kotol na pelety. Prestavbu je možné vykonať v priebehu minúty. Umožňuje to polohovateľný pantograf, na ktorom je umiestnený peletový horák.
Plne automatický horák je tak možné jednoducho vložiť do horných dvierok kotla, čím vznikne kotol na pelety. Ak sa chce ako palivo znovu použiť drevo, horák je možné zase ľahko spätne demontovať a kotol sa dá používať ako bežný splyňovací kotol.
Kombinovaný kotol ATTACK DPX COMBI Pellet tak v sebe spája výhodu najlacnejšej tepelnej energie vyrobenej z dreva v splyňovacom kotli a zvýšený komfort vďaka plne automatickému horáku na pelety.

Spoľahlivý kotol s vysokou účinnosťou

Moderný kombinovaný splyňovací kotol ATTACK SLX COMBI Pellet sa vďaka vysokoúčinnému rúrovému výmenníku  vyznačuje vysokou účinnosťou spaľovania až 90 % a umožňuje znížiť prevádzkové náklady na sezónu vďaka možnosti kombinácie palív.

Vysoký komfort

Objemná nakladacia komora kotla ATTACK SLX COMBI Pellet a dlhá výdrž vykurovania na jedno naloženie paliva zabezpečuje vysoký komfort a šetrí čas pri zachovaní jednoduchosti obsluhy a údržby.

Regulácia Profi

Ovládanie kotla ATTACK DPX COMBI Pellet  je tvorené regulátorom PROFI „PID“ a elektronikou pre horák. Oba regulátory je možné jednoducho vypnúť hlavným vypínačom a podľa toho pracovať s jedným alebo druhým palivom. Riešenie poskytuje možnosť výberu medzi dvoma horákmi s výkonmi 8 – 30 kW a 15 – 50 kW.

  • jednoduché ovládanie a prehľadný displej s množstvom okamžitých informácií (kotlová teplota, teplota spalín, teplota v akumulačnej nádrži)
  • vylepšená o spôsob regulácie PID. Dokáže plynule ovládať otáčky ventilátora podľa teploty vody a spalín, čím sa dosahuje optimálnu účinnosť
  • pokročilé senzory riadenia Fuzzy logic umožňujú optimálnu úpravu pracovného cyklu splyňovania dreva a procesu spaľovania tak, aby dochádzalo k čo najmenším stratám tepelnej energie
  • dokáže ovládať 2 čerpadlá (čerpadlo vykurovacieho okruhu a čerpadlo nabíjania akumulačnej nádrže alebo TÚV)
  • automatické odstavenie kotla po dohorení paliva
Zobrazený počet: 244896
Zoradiť podľa výkonu: výkon Zoradiť podľa objemu: výkon
Spôsob zobrazenia: S obrázkamiTabuľka s obrázkami
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o.
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o.
SVET ATTACK, s.r.o.