Kombinovaný splyňovací kotol na drevo a pelety - ATTACK DPX COMBI Pellet - Modelová rada 6000

Attack DPX Combi Pellet

ATTACK DPX COMBI Pellet je moderný kombinovaný splyňovací kotol na drevo a pelety s vysokoúčinným rúrovým výmenníkom. Ako palivo sa používa drevo a brikety a pri zabudovaní plne automatického nerezového horáka kotol umožňuje automatické spaľovanie peliet.
Kotly sú určené pre úsporné a ekologicky šetrné vykurovanie rodinných domov, chatiek, malých prevádzok, dielní a podobných objektov.

Výhody kombinovaného splyňovacieho kotla

Kombinovaný kotol ATTACK DPX COMBI Pellet v sebe spája výhodu najlacnejšej tepelnej energie vyrobenej z dreva v splyňovacom kotli a zvýšený komfort, vďaka plne automatickému horáku na pelety.
Kotol ATTACK SLX COMBI Pellet je možné jednoducho prestaviť na kotol na pelety v priebehu minúty. Umožňuje to polohovateľný pantograf, na ktorom je umiestnený plne automatický peletový horák, ktorý sa jednoducho vloží do horných dvierok kotla, čím vznikne kotol na pelety. Horák je možné zase ľahko spätne demontovať a kotol sa dá používať ako bežný splyňovací kotol.

Vysoká účinnosť a komfort

Kombinovaný splyňovací kotly ATTACK SLX COMBI Pellet sa vďaka vysokoúčinnému rúrovému výmenníku vyznačujú vysokou účinnosťou spaľovania až 90 % a umožňuje znížiť prevádzkové náklady na sezónu vďaka možnosti kombinácie palív.
Objemná nakladacia komora kotla (125 – 190 l) ATTACK SLX COMBI Pellet a dlhá výdrž vykurovania na jedno naloženie paliva zabezpečuje vysoký komfort a šetrí čas pri zachovaní jednoduchosti obsluhy a údržby.

Zobrazený počet: 244896
Zoradiť podľa výkonu: výkon Zoradiť podľa objemu: výkon
Spôsob zobrazenia: S obrázkamiTabuľka s obrázkami
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
SVET ATTACK, s.r.o.