Kotol na drevo, pelety a uhlie - ATTACK FD PELLET - Modelová rada 3000

Kombinovaný kotol na pelety, drevo a uhlie FD Pellet

Liatinový kotol na drevo, pelety a uhlie ATTACK FD PELLET patrí medzi kotly overené zákazníkmi. Je to moderný zdroj tepla s novou konštrukciou liatinového výmenníka a je určený  na  vykurovanie  bytov  a rodinných domov.

 

Klasický kotol s výhodami kombinovaného kotla

Výhodou kotla ATTACK FD PELLET je jeho široká variabilnosť pri použití paliva. Dá sa použiť ako klasický liatinový kotol, keď sa ako palivo používa čierne uhlie, koks alebo drevo. Zväčšený prikladací priestor umožňuje prikladanie väčších kusov dreva.
Pri zabudovaní nerezového horáka na drevné pelety vzniká z kotla jednoduchý kombinovaný kotol na pevné palivo a pelety s možnosťou nastavenia výkonu v rozsahu 8 – 30 kW. Samozrejmosťou je automatické čistenie roštu, automatický štart a ukončenie procesu horenia do liatinového telesa FD, čím je zabezpečený vysoký komfort pre zákazníka.
 

Kvalitné spracovanie

Hlavnými výhodami kotla na drevo, pelety a uhlie ATTACK FD je vysoká životnosť liatinového výmenníka, ktorý je mimoriadne odolný proti nízkoteplotnej korózii, a tým má aj minimálnu poruchovosť. Záruka na liatinové teleso je 5 rokov.

Nenáročná obsluha a údržba

Kotol ATTACK FD PELLET sa vyznačuje jednoduchou obsluhou a údržbou a nízkou náročnosťou na komínový ťah. Zväčšený prikladací priestor pre prikladanie väčších kusov dreva je praktický a výhodný pre šetrenie času.

Zobrazený počet: 244896
Zoradiť podľa výkonu: výkon Zoradiť podľa objemu: výkon
Spôsob zobrazenia: S obrázkamiTabuľka s obrázkami
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
SVET ATTACK, s.r.o.