Kondenzačné kotly

Použitie kondenzačných kotlov na plyn je takmer univerzálne. Každodenná prax ukazuje, že kondenzačný plynový kotol je možné používať až do tepelného spádu 80/60°C s účinnosťou cez 98 %.Vďaka modernej konštrukcii a riadenému spaľovaniu vždy pracuje s vyššou účinnosťou ako konvenčný kotol. Na základe dlhodobo sledovaných aplikácii je možné kalkulovať s možnosťou dosiahnutia úspor na palive oproti konvenčnému riešeniu až o 30 %. Kotol sa montuje prostredníctvom závesného systému na stenu. Kondenzačný kotol

Okrem toho kondenzačný plynový kotol ATTACK zahŕňa návratnosť vložených investícii už do 3 rokov a cenovo i regionálne dostupný autorizovaný servis pri minimálnej poruchovosti. A to všetko vďaka moderným integrovaným technológiam ako:

  • Keramický horák premix - je zložený z keramických dosiek, s predzmiešavaním paliva a veľmi nízkymi emisiami, inštalovaný v horizontálne polohe. Tento horák sa vyznačuje vysokou spoľahlivosťou a životnosťou. Charakterizuje ho elektronické zapaľovanie, ionizačná kontrola plameňa, vynikajúci modulačný rozsah a nízka hladina hluku. Zmiešavací komplet bol navrhnutý pre jednoduchý prístup a údržbu. Teleso kotla je tvorené trubkovým lamelovým tepelným výmenníkom ATTACK s celkovou účinnosťou spaľovania až 109,5 %. Pozostáva z jedenástich priechodov kurenárskej vody na plameni, s tromi teplotnými úrovňami umožňujúcimi efektívnu kondenzáciu vodnej pary obsiahnutej v spalinách. Lamelový celok je bez zvarov, maximálne mechanicky pevný a tesný, garantujúci vysokú životnosť a veľmi nízku prevádzkovú hlučnosť.

  • Protihluková izolácia - je ňou obložená vnútorná stena opláštenia kondenzačného plynového kotla. Vďaka týmto opatreniam, plynulej modulácii výkonu a použitiu kvalitných komponentov neprekračuje hlučnosť kotlov ATTACK 45 dB.

  • Odvod kondenzátu - je vytiahnutý až na úroveň pripojenia ostatných médií, a to vrátane odpadového sifónu s kontrolným otvorom.

  • Priestorové regulátory - vyznačujú sa jednoduchým ovládaním, vysokou kvalitou, spoľahlivosťou, úsporou energie a moderným dizajnom. Regulátor CR 11006 umožňuje ekvitermickú reguláciu – t. j. automaticky nastavovať kondenzačný kotol podľa vonkajšej teploty, jednoducho nastaviť týždenný program či komfortne ovládať kondenzačný kotol z miestnosti.
PALIVO
Zobrazený počet: 244896
Zoradiť podľa výkonu: výkon Zoradiť podľa objemu: výkon
Spôsob zobrazenia: S obrázkamiTabuľka s obrázkami
Produkty
Zákaznícky servis
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o.
Zákaznícky servis
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o.
SVET ATTACK, s.r.o.