Splyňovací kotol na drevo - ATTACK DP - Modelová rada 5000

Attack DP modifikácieDP Standard DP Profi

Splyňovací kotol na drevo ATTACK DP z modelovej rady 5000 predstavuje rokmi overené riešenie, s ktorým sú spokojní už tisícky zákazníkov. Je obľúbený pre úspornú prevádzku, kvalitu spracovania a komfort.

Kvalita materiálov a spracovania

Základom kotla ATTACK DP je vodou chladené kotlové teleso. Zvarenec kotla je zhotovený zo špeciálnej kotlovej ocele s hrúbkou 6 mm. Plochý rebrový výmenník je prístupný po otvorení prikladacích dvierok, čím sa podstatne zjednodušuje jeho čistenie. Podstatnou súčasťou kotla je aj kvalitná žiaruvzdorná tryska, ktorá hravo zvláda prevádzkové teploty okolo 1000 °C a odoláva teplotám až 1350 °C.

Splyňovací kotol ATTACK DP - kvalitná kotlová oceľ s hrúbkou 6 mm

Vysoký zákaznícky komfort

Komfort pre zákazníka predstavuje objemná nakladacia komora, ktorá zabezpečuje dlhšiu výdrž vykurovania na jedno naloženie paliva. Pri plnom využití nakladacieho zásobníka je pri kotli ATTACK DP možnosť nepretržitého horenia 8 až 12* hodín. Dĺžka komory 590 mm (od 25 kW) zabezpečuje ďalšiu výhodu, ktorou je možnosť prikladať veľké kusy dreva. Už nemusíte strácať čas pri delení dreva.
 (*doba horenia 12 hodí platí len pri stáložiarnej prevádzke)

Objemná nakladacia komora a vysoká výdrž horenia v kotli ATTACK DP

Efektívne spaľovanie

Súčasťou splyňovacieho kotla na drevo ATTACK DP je odťahový ventilátor, ktorý zabezpečuje rovnomerné a efektívne spaľovanie a bezprašnú prevádzku. Výhodou splyňovacieho kotla je tiež minimálne množstvo popola, vďaka čomu sa ušetrí čas pri čistení kotla.

Splyňovací kotol ATTACK DP je vyrábaný s dvomi vyhotoveniami regulácie

Prednosť PROFI verzie kotlov ATTACK DP oproti verzii STANDARD spočíva vo vyššom komforte obsluhy, možnosti modulácie výkonu kotla za účelom dosiahnutia najoptimálnejších parametrov pri spaľovaní dreva. Regulátor vykonáva stále meranie teploty vody v kotly a jej hodnotu ukazuje na displeji a súčasne riadi spalinový ventilátor a čerpadlo Ú.K.

Zobrazený počet: 244896
Zoradiť podľa výkonu: výkon Zoradiť podľa objemu: výkon
Spôsob zobrazenia: S obrázkamiTabuľka s obrázkami
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
SVET ATTACK, s.r.o.