Splyňovacie kotly na drevo - modelová rada 7000 - ATTACK SLX

SLX Lambda Touch SLX Profi

Splyňovací kotol na drevo ATTACK SLX je určený pre úsporné a ekologické vykurovanie rodinných domov, chatiek, malých prevádzok, dielní a podobných priestorov. Kotol ATTACK SLX sa vyznačuje nadštandardným objemom nakladacej komory, jednoduchou údržbou a dlhou životnosťou.


Moderné technológie pre maximálnu účinnosť


Moderný kotol ATTACK SLX je vybavený vysoko účinným rúrovým výmenníkom „spaliny – voda“. Vo výmenníku sú osadené špeciálne pohyblivé turbulátory, ktoré slúžia k brzdeniu a vytváraniu turbulentného prúdenia spalín cez výmenník, čím sa dosahuje vyšší prestup tepla cez oceľovú stenu výmenníka do vykurovacej vody.

Turbulátory zároveň slúžia na vyčistenie výmenníka kotla jednoduchým pohybom páky.

Kotol ATTACK SLX tak dosahuje veľmi efektívne prevádzkové parametre a maximálnu účinnosť. Vďaka modernej technológií kotla ATTACK SLX získate z dreva maximum.


Vysoká výdrž horenia

Nadštandardný objem nakladacej komory kotla, ktorý je 200 – 230 litrov, umožňuje dlhšiu výdrž vykurovania na jedno naloženie paliva. Pri plnom využití nakladacej komory drevom je možnosť nepretržitého horenia 8 až 12 hodín, čím zákazník ušetrí svoj drahocenný čas.

Kotol ATTACK SLX zároveň umožňujú prikladať veľké kusy dreva. Dĺžka komory je až 690 - 790 mm, čím sa dosiahne dlhšia doba horenia a zároveň sa tiež ušetrí čas pri delení dreva. Klasickú metrovicu stačí deliť len raz.

Ekologické spaľovanie dreva

Splyňovací kotol na drevo ATTACK SLX patrí do rady kotlov s vysokou účinnosťou, s nízkou teplotou spalín a efektívnejším spaľovacím procesom. Vďaka vysokej miere účinnosti (až do 91,8 %)  patrí kotol SLX do emisnej triedy A+ a vyznačuje sa ekologickým spaľovaním a úsporou paliva. Vo verzii LAMBDA Touch, pokročilej technológii, ktorá riadi proces spaľovania, sa dosahujú najlepšie hodnoty emisií a účinnosti.

Inštaláciou účinnejšieho kotla rady ATTACK SLX dochádza k značnému zníženiu prevádzkových nákladov premietnutých v úspore paliva oproti kotlom s nižšou účinnosťou spaľujúcich rovnaké palivo. Spaľovaním menšieho množstva dreva získate nižšie náklady na vykurovanie a prispievate k ochrane životného prostredia.

Porovnanie ovládania PROFI VS STANDARD

Zobrazený počet: 244896
Zoradiť podľa výkonu: výkon Zoradiť podľa objemu: výkon
Spôsob zobrazenia: S obrázkamiTabuľka s obrázkami
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o.
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o.
SVET ATTACK, s.r.o.