Splyňovací kotol na drevo - ATTACK SLX - Modelová rada 7000

Attack SLX modifikácieSLX Lambda Touch SLX Profi

Splyňovací kotol na drevo ATTACK SLX je určený pre úsporné a ekologické vykurovanie rodinných domov, chatiek, malých prevádzok, dielní a podobných priestorov.

Moderné technológie

Vďaka moderným technológiám použitých v kotle ATTACK SLX získate z dreva maximum.  Kotol ATTACK SLX je vybavený vysoko účinným rúrovým výmenníkom, v ktorom sú osadené špeciálne pohyblivé turbulátory. Tie slúžia k brzdeniu a vytváraniu turbulentného prúdenia spalín cez výmenník, ktorý zároveň aj čistia.

Vysoká výdrž horenia

Nadštandardný objem a dĺžka nakladacej komory v kotle ATTACK SLX zaručujú pre zákazníka naozaj vysoký komfort. Kotol pri plnom využití nakladacej komory bude nepretržite horieť 8 – 12 hodín. Namiesto prikladania dreva tak môžete svoj čas využiť oveľa efektívnejšie. Aj klasickú metrovicu bude stačiť deliť už len raz.

Attack SLX nakladacia komora

Ekologické spaľovanie dreva

Splyňovací kotol na drevo ATTACK SLX dosahuje vysokú účinnosť (až do 91,8 %), nízku teplotu spalín, čo zabezpečuje efektívne spaľovanie. Kotol SLX patrí do emisnej triedy A+ a vyznačuje sa ekologickým spaľovaním a úsporou paliva oproti kotlom s nižšou účinnosťou spaľujúcich rovnaké palivo.
Attack SLX účinnosť

Porovnanie ovládania PROFI vs. LAMBDA Touch

Zobrazený počet: 244896
Zoradiť podľa výkonu: výkon Zoradiť podľa objemu: výkon
Spôsob zobrazenia: S obrázkamiTabuľka s obrázkami
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
SVET ATTACK, s.r.o.