Splyňovací kotol na drevo - ATTACK WOOD FIRE BOILER - Modelová rada 7000

Attack WFB

ATTACK WOOD FIRE BOILER je nový, moderný splyňovací kotol s nenáročnosťou na komínový ťah  s výkonom 25 kW vhodný v objektoch bez elektrickej energie (verzia ATTACK WFB 25).

Objemná nakladacia komora

Ďalšou výhodou kotla je veľká nakladacia komora o objeme až 200 litrov, do ktorej je možné prikladať veľké kusy dreva. Dĺžka komora je až 590 mm. To uľahčuje prácu a čas pri štiepaní dreva - zákazníkovi stačí drevo narezať na 0,5 metrové kusy.

Nenáročnosť na komínový ťah

Výhodou kotla ATTACK WFB 25 je nenáročnosť na komínový ťah nakoľko pre svoju funkciu nevyžaduje ventilátor ani elektrickú energiu. Môže byť inštalovaný v objektoch, ktoré nedisponujú elektrickou prípojkou, prípadne sú vybavené komínom s nižšou výškou. Regulácia je realizovaná prostredníctvom nastaviteľnej termostatickej regulačnej klapky.
 
Pre inštalácie s nedostatočným prirodzeným ťahom komína, kde je nutné použiť doplnkový spalinový ventilátor, bola vyvinutá verzia kotla ATTACK WFB 25 PROFI, ktorá je vybavená moderným regulátorom s plynulou moduláciou výkonu cez reguláciu otáčok spalinového ventilátora.

Zobrazený počet: 244896
Zoradiť podľa výkonu: výkon Zoradiť podľa objemu: výkon
Spôsob zobrazenia: S obrázkamiTabuľka s obrázkami
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
SVET ATTACK, s.r.o.