Nástenný elektrický kotol ATTACK Electric Easy

Nástenný elektrický kotol ATTACK Electric Easy využíva prvky modernej technológie a dizajnu. Vďaka unikátnym vlastnostiam nového elektrického kotla môžete vykurovať úsporne, a pritom veľmi komfortne.

Kotol je určený na vykurovanie v ohrevných sústavách s núteným obehom a tepelnými stratami do 7,5 kW. Dá sa využiť na vykurovanie nízkoenergetických domov, bytov a menších rekreačných objektov. Elektrický kotol je možné použiť na ohrev nepriamo vykurovacieho zásobníka. Pripojenie napájania trojcestného ventilu je pripravené ako súčasť kotla.
 
Kotol ATTACK Electric Easy môže tiež slúžiť ako záložný zdroj pre moderné systémy vykurovania – ku kotlom ATTACK na biomasu (s tepelným čerpadlom, solárne systémy, a pod.).

Komfort s vysokou účinnosťou

Multifunkčný displej a ovládanie pomocou mobilného telefónu zabezpečujú komfortné nastavenie a ovládanie kotla. Oceníte aj vysokú účinnosť kotla, ktorá dosahuje až 99 %. Samozrejmosťou je riadenie kotla pomocouizbového termostatu.
 

Ekologické vykurovanie

Elektrický kotol ATTACK Electric Easy je nielen ekonomický, ale šetrí aj životné prostredie. Jeho inštalácia a prevádzka je veľmi jednoduchá a vysoko komfortná.

Kombinácia malých rozmerov, spoľahlivosti a ľahkej ekonomickej prevádzky robí z elektrických kotlov ATTACK vynikajúcu alternatívu v priestoroch, kde nie sú iné možnosti vykurovania.
 

Vysoko úsporná prevádzka

Proces ohrevu je riadený riadiacou jednotkou s presnou PID reguláciou, čo zaisťuje vysoko úspornú prevádzku vďaka minimalizácii prekmitov teploty vykurovacej vody cez nastavenú teplotu. Vďaka tejto špičkovej regulácii Vám kotol šetrí elektrickú energiu.

Zobrazený počet: 244896
Zoradiť podľa výkonu: výkon Zoradiť podľa objemu: výkon
Spôsob zobrazenia: S obrázkamiTabuľka s obrázkami
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o.
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o.
SVET ATTACK, s.r.o.