Nástenný elektrický kotol ATTACK Electric Excellent

Nástenný elektrický kotol ATTACK Electric Excellent spája v sebe prvky modernej technológie a dizajnu. Vďaka unikátnym vlastnostiam nového elektrického kotla môžete vykurovať úsporne a pritom veľmi komfortne.

Tento kotol je určený na vykurovanie vo vykurovacích sústavách s núteným obehom a ohrevom TÚV v rodinných domoch, budovách a spoločných priestoroch s tepelnými stratami až do 22,5 kW. Tiež je možnosť  použiť kotol pre ohrev nepriamoohrievaného zásobníka.

 

Komfort s vysokou účinnosťou

Multifunkčný LCD displej a ovládanie pomocou mobilného telefónu zabezpečujú komfortné nastavenie a ovládanie kotla. Oceníte aj vysokú činnosť kotla, ktorá dosahuje až 99 %. Samozrejmosťou je riadenie kotla pomocou priestorového termostatu.
 

Ekologické vykurovanie

Elektrický kotol ATTACK Electric Excellent je šetrný nielen po finančnej stránke, ale šetrí aj životné prostredie. Jeho inštalácia a prevádzka je veľmi jednoduchá a vysoko komfortná.

Kombinácia malých rozmerov, spoľahlivosti a ľahkej ekonomickej prevádzky robí z elektrických kotlov ATTACK vynikajúcu alternatívu v priestoroch, kde nie sú iné možnosti vykurovania.
 

Vysoko úsporná prevádzka

Proces ohrevu v kotli ATTACK Electric Excellent je riadený riadiacou jednotkou, presnou PID reguláciou, čo zaisťuje vysoko úspornú prevádzku vďaka minimalizácii prekmitov teploty vykurovacej vody cez nastavenú teplotu. Vďaka tejto špičkovej regulácii Vám kotol šetrí elektrickú energiu.

Zobrazený počet: 244896
Zoradiť podľa výkonu: výkon Zoradiť podľa objemu: výkon
Spôsob zobrazenia: S obrázkamiTabuľka s obrázkami
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o.
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o.
SVET ATTACK, s.r.o.