Nerezový horák na spaľovanie peliet s automatickým čistením

Plne automatický nerezový horák na drevné pelety ATTACK PELLET BURNER Automatic je založený na princípe padania paliva – peliet – z podávača paliva cez prívodnú hadicu a rúru na rošt, kde prebieha spaľovanie. Horák umožňuje nastavenie výkonu v rozsahu 8 – 30 kW, automatické čistenie roštu, automatické zapaľovanie, kontrolovaný štart a riadený proces horenia.

Plne automatický režim

Horák na pelety pracuje v plne automatickom režime počnúc vyhodnotením potreby dodávky tepla, dodávkou paliva, elektrickým zapálením, rozhorením, horením, vypnutím, dohorením, čistením a prechodom do pohotovostného režimu.

Rozsah výkonu horáka je 8 až 30 kW, ktorý je možné nastaviť skokovo po 2 kW.

Horák má z výroby prednastavený rozsah výkonu 14 – 30 kW, ktorý je rozdelený do troch stupňov:

  1. 14 kW,

  2. 22 kW,

  3. 30 kW.

Automatické čistenie

ATTACK PELLET BURNER Automatic sa čistí automaticky po každom dohorení, alebo sa po určitom časovom intervale prevádzky, nastavenom užívateľom, automaticky vysunie rošt, ktorý sa očistí pohybom proti škrabke. Nečistoty ako popol a príškvarky vypadnú otvorom v rošte.

Prestavbová sada určená na montáž do kotlov ATTACK FD, umožňuje zmenu prevádzky kotla na spaľovanie drevných peliet, ako aj do všetkých už zakúpených a inštalovaných kotlov ATTACK FD.

Zobrazený počet: 244896
Zoradiť podľa výkonu: výkon Zoradiť podľa objemu: výkon
Spôsob zobrazenia: S obrázkamiTabuľka s obrázkami
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
SVET ATTACK, s.r.o.