Stacionárne plynové liatinové kotly


Pokiaľ hľadáte plynový kotol s dlhou životnosťou, bezstarostnou prevádzkou a optimálnym výkonom, ponúkame Vám stacionárny liatinový kotol ATTACK®.

Stacionárne kotly novej generácie ATTACK® EKO, PLQ, KLV, KLQ, E, EZ, P s výkonom 9 – 30 kW sú vhodné pre systémy ústredného vykurovania rodinných domov, bytových a nebytových priestorov s možnosťou ohrevu úžitkovej vody v kombinácii so zásobníkom TÚV.

Môžu byť použité v otvorených aj uzavretých systémoch s núteným obehom vykurovanej vody. Odvod spalín je možné pripojiť do komína alebo pri použití nadstavby ATTACK SV priamo cez obvodovú stenu do vonkajšieho prostredia.

Plynové stacionárne kotly Attack sú vybavené najnovšou technológiou, aby zabezpečili čo najvyššiu možnú účinnosť pri nízkych nákladoch. Či už ide o vykurovanie domov, bytov, alebo priemyselných priestorov.
Pre realizáciu vyšších tepelných výkonov je možné kaskádové zapojenie viacerých kotlov. Kotly sú plne automaticky ovládané kotlovou reguláciou, alebo priestorovým regulátorom s možnosťou pripojenie nadradenej regulácie.


Prednosti kotla

  • moderný dizajn, originálne riešenie, jednoduché ovládanie

  • možnosť pripojenia zásobníka TÚV 40 alebo 100 litrov

  • nízka hlučnosť, vysoká účinnosť

  • ekologické spaľovanie

  • dlhá, takmer neobmedzená životnosť

  • dvojstupňová regulácia výkonu (PLQ, KLQ, E-aut.)

  • plynulá modulácia výkonu (EZ)

  • výhodná cena, kvalitná servisná sieť


Modifikácie stacionárnych kotlov ATTACK


ATTACK® EKO COMBI

Stacionárny liatinový kotol s plamienkovým zapaľovaním, termočlánkovým strážením plameňa a odvodom spalín do komína. Kotol pracuje s pevným výkonom. Všetky kotly s odťahom spalín do komína sú vybavené spalinovým termostatom.

ATTACK® PLQ COMBI

Stacionárny liatinový kotol s plamienkovým zapaľovaním, termočlánkovým strážením plameňa a odvodom spalín do komína. Pevný výkon kotla je možné v prechodných obdobiach „jar, jeseň“ pri nadbytku výkonu znížiť jednoduchým prepnutím prepínača osadeného v čelnom ovládacom paneli kotla, až o 30 % pevného výkonu kotla bez straty účinnosti kotla.

ATTACK® KLV COMBI

Stacionárny liatinový kotol s elektronickým zapaľovaním, ionizačným strážením plameňa a odvodom spalín do komína. Kotol pracuje s pevným výkonom.

ATTACK® KLQ COMBI

Stacionárny liatinový kotol s elektronickým zapaľovaním, ionizačným strážením plameňa a odvodom spalín do komína. Pevný výkon kotla je možné v prechodných obdobiach „jar, jeseň“ pri nadbytku výkonu znížiť jednoduchým prepnutím prepínača osadeného v čelnom ovládacom paneli kotla až o 30 % pevného výkonu kotla bez straty účinnosti kotla.

ATTACK® E COMBI

Stacionárny liatinový kotol s elektronickým zapaľovaním, ionizačným strážením plameňa a odvodom spalín do komína. Pevný výkon kotla sa samočinne znižuje, na znížený výkon kotla 7 °C pred dosiahnutím požadovanej teploty bez straty účinnosti kotla. Výhoda stáleho využitia automatickej regulácie výkonu počas prevádzky kotla.

ATTACK® EZ COMBI

Stacionárny liatinový kotol s elektronickým zapaľovaním, plynulou moduláciou výkonu, ionizačným strážením plameňa a odvodom spalín do komína. Kotol plynule reguluje výkon v rozsahu 60 – 100 %. Výhoda stálej plynulej modulácie výkonu bez straty účinnosti kotla. Kotol má zabudovaný ohrev TÚV v riadiacej elektronike a obsahuje vlastnú diagnostiku porúch.

Zobrazený počet: 244896
Zoradiť podľa výkonu: výkon Zoradiť podľa objemu: výkon
Spôsob zobrazenia: S obrázkamiTabuľka s obrázkami
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
SVET ATTACK, s.r.o.