Nástenný kondenzačný kotol ATTACK KST PLUS (s prietokovým ohrevom TÚV)

Nástenný plynový kondenzačný kotol ATTACK KST Plus je kotol s moderným dizajnom, vybavený pokrokovou technológiou, so zvýšenou spoľahlivosťou a kvalitou konštrukcie. Je určený na vykurovanie a prietokový ohrev teplej úžitkovej vody so zmiešavačom, s veľmi vysokým stupňom účinnosti a veľmi nízkym množstvom emisií. Kotol využíva zemný alebo skvapalnený plyn.

 

Moderný a jednoduchý kotol

Attack KST Plus je vysokoúčinný kotol (až 109 %), ktorý má veľmi jednoduché intuitívne ovládanie vďaka inteligentnej ekvitermickej regulácii. Kotol automaticky prispôsobuje výstupný výkon v závislosti na zmenách vonkajšej teploty, čo prináša značnú úsporu energie a predstavuje maximálny komfort pre užívateľa. O plynulý výkon sa stará elektronická modulácia. Všetky potrebné údaje sa zobrazujú na prehľadnom digitálnom displeji.

Kondenzačný kotol ATTACK KST PLUS je ovládaný mikroprocesorovým systémom, obsahuje autodiagnostiku, ochranu proti zamrznutiu a ochranu proti zablokovaniu čerpadla.

 

Zloženie kotla

Teleso kondenzačného kotla ATTACK KST sa skladá:

  • z nerezového lamelového výmenníka

  • z nerezového zmiešavacieho horáka, vybaveného elektronickým zapaľovaním s ionizačnou kontrolou plameňa

  • z ventilátora s modulovanými otáčkami

  • z modulačného plynového ventilu.

 

Výhody použitia kondenzačných kotlov

Použitie kondenzačných kotlov na plyn je veľmi univerzálne. Kotol je možné používať až do tepelného spádu 80/60 °C s účinnosťou cez 98 %. Vďaka modernej konštrukcii a riadenému spaľovaniu vždy pracuje s vyššou účinnosťou ako konvenčný kotol. Oproti konvenčnému riešeniu dosahuje úsporu na palive až o 30 %.
Okrem toho kondenzačný plynový kotol ATTACK zahŕňa návratnosť vložených investícii už do 3 rokov. Výhodou je aj cenovo a regionálne dostupný autorizovaný servis pri minimálnej poruchovosti.
Kondenzačné kotly ATTACK obsahujú protihlukovú izoláciu, ktorou je obložená vnútorná stena opláštenia kotla. Vďaka týmto opatreniam, plynulej modulácii výkonu a použitiu kvalitných komponentov neprekračuje hlučnosť kotlov ATTACK 45 dB.

Zobrazený počet: 244896
Zoradiť podľa výkonu: výkon Zoradiť podľa objemu: výkon
Spôsob zobrazenia: S obrázkamiTabuľka s obrázkami
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
SVET ATTACK, s.r.o.