Nástenný plynový kondenzačný kotol ATTACK KT (bez ohrevu TÚV)

Nástenný plynový kondenzačný kotol ATTACK KT je kotol určený na vykurovanie a ohrev teplej úžitkovej vody v externom zásobníku TÚV so zmiešavaním a kondenzáciou. Zahŕňa v sebe vysoký stupeň výkonnosti s veľmi nízkymi emisiami. Kondenzačný kotol Attack KT využíva zemný alebo skvapalnený plyn.
 
Kotol Attack KT má moderný dizajn a zároveň je vybavený pokrokovou technológiou so zvýšenou spoľahlivosťou a kvalitou konštrukcie.

           

Moderný a jednoduchý kotol

Attack KST Plus je vysokoúčinný kotol (až 109 %), ktorý má veľmi jednoduché intuitívne ovládanie vďaka inteligentnej ekvitermickej regulácii. Kotol automaticky prispôsobuje výstupný výkon v závislosti na zmenách vonkajšej teploty, čo prináša značnú úsporu energie a predstavuje maximálny komfort pre užívateľa. Ku zvýšeniu pohodlia prispeje istotne aj diaľkové ovládanie s obojsmernou komunikáciou OpenTherm.
O plynulý výkon sa stará elektronická modulácia. Všetky potrebné údaje sa zobrazujú na prehľadnom digitálnom displeji.
Kondenzačný kotol ATTACK KST PLUS je ovládaný mikroprocesorovým systémom, obsahuje autodiagnostiku, ochranu proti zamrznutiu a ochranu proti zablokovaniu čerpadla.

 

Zloženie kotla

Teleso kondenzačného kotla ATTACK KT sa skladá:

  • z nerezového lamelového výmenníka

  • z nerezového zmiešavacieho horáka (elektronické zapaľovanie s ionizačnou kontrolou plameňa)

  • z ventilátora s modulovanými otáčkami

  • z modulačného plynového ventilu.

 

 
Výhody použitia kondenzačných kotlov

Použitie kondenzačných kotlov na plyn je veľmi univerzálne. Kotol je možné používať až do tepelného spádu 80/60°C s účinnosťou cez 98 %.Vďaka modernej konštrukcii a riadenému spaľovaniu vždy pracuje s vyššou účinnosťou ako konvenčný kotol. Oproti konvenčnému riešeniu dosahuje úsporu na palive až o 30 %.
Okrem toho kondenzačný plynový kotol ATTACK zahŕňa návratnosť vložených investícii už do 3 rokov. Výhodou je aj cenovo a regionálne dostupný autorizovaný servis pri minimálnej poruchovosti.
Kondenzačné kotly ATTACK obsahujú protihlukovú izoláciu, ktorou je obložená vnútorná stena opláštenia kotla. Vďaka týmto opatreniam, plynulej modulácii výkonu a použitiu kvalitných komponentov neprekračuje hlučnosť kotlov ATTACK 45 dB.

Zobrazený počet: 244896
Zoradiť podľa výkonu: výkon Zoradiť podľa objemu: výkon
Spôsob zobrazenia: S obrázkamiTabuľka s obrázkami
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
SVET ATTACK, s.r.o.