Nástenný plynový kondenzačný kotol ATTACK KZT PLUS (so zásobníkovým ohrevom TÚV)

ATTACK KZT Plus je kondenzačný plynový kotol s hermetickou komorou určený na vykurovanie a ohrev teplej úžitkovej vody s vysokým stupňom výkonnosti a veľmi nízkou hodnotou emisií. Využíva zemný alebo skvapalnený plyn a je vybavený mikroprocesorovým systémom riadenia.
Moderný kotol Attack KZT Plus je vybavený pokrokovou technológiou, so zvýšenou spoľahlivosťou a kvalitou konštrukcie.

 

Moderný a jednoduchý kotol

Attack KZT Plus je vysokoúčinný kotol (až 109 %), ktorý má veľmi jednoduché intuitívne ovládanie vďaka inteligentnej ekvitermickej regulácii. Kotol automaticky prispôsobuje výstupný výkon v závislosti na zmenách vonkajšej teploty, čo prináša značnú úsporu energie a predstavuje maximálny komfort pre užívateľa. O plynulý výkon sa stará elektronická modulácia. Všetky potrebné údaje sa zobrazujú na prehľadnom digitálnom displeji.
Kondenzačný kotol ATTACK KST PLUS je ovládaný mikroprocesorovým systémom, obsahuje autodiagnostiku, ochranu proti zamrznutiu a ochranu proti zablokovaniu čerpadla.

 

Zloženie kotla

Teleso kondenzačného kotla ATTACK KZT sa skladá:

  • z nerezového lamelového výmenníka

  • z nerezového zmiešavacieho horáka (elektronické zapaľovanie s ionizačnou kontrolou plameňa)

  • z ventilátora s modulovanými otáčkami

  • z modulačného plynového ventilu.

Teplá voda sa produkuje pomocou 50 litrového nerezového zásobníka vody.

 

Výhody použitia kondenzačných kotlov

Použitie kondenzačných kotlov na plyn je veľmi univerzálne. Kotol je možné používať až do tepelného spádu 80/60°C s účinnosťou cez 98 %.Vďaka modernej konštrukcii a riadenému spaľovaniu vždy pracuje s vyššou účinnosťou ako konvenčný kotol. Oproti konvenčnému riešeniu dosahuje úsporu na palive až o 30 %.
Okrem toho kondenzačný plynový kotol ATTACK zahŕňa návratnosť vložených investícii už do 3 rokov. Výhodou je aj cenovo a regionálne dostupný autorizovaný servis pri minimálnej poruchovosti.Kondenzačné kotly ATTACK obsahujú protihlukovú izoláciu, ktorou je obložená vnútorná stena opláštenia kotla. Vďaka týmto opatreniam, plynulej modulácii výkonu a použitiu kvalitných komponentov neprekračuje hlučnosť kotlov ATTACK 45 dB.

Zobrazený počet: 244896
Zoradiť podľa výkonu: výkon Zoradiť podľa objemu: výkon
Spôsob zobrazenia: S obrázkamiTabuľka s obrázkami
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Ďalšie produkty
SVET ATTACK, s.r.o.
SVET ATTACK, s.r.o.